KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8135390
nr 813 5390
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Etsning, Philip von Schantz (1928-1998), Luftrum, signerad 1966, 61/100, motivets mått: 29x39
Utrop:
600 kr
måndag 11 mars 2013
kl 19:27:00
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz
nr 813 5390
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
| Utrop: | 600 kr |
måndag 11 mars 2013 |
Philip von Schantz